Trener osobisty

Trener osobisty Sopot
Henryk Hryszkiewicz

Żeby uzyskać idealny efekt, nie wystarczy ćwiczyć – trzeba robić to dobrze! Gwarantujemy, że trenując z nami, zyskasz nie tylko lepsze samopoczucie i większą pewność siebie, ale przede wszystkim podniesiesz swoją wydolność fizyczną, wypracujesz znacznie lepszą koordynację, zwiększysz siłę i osiągniesz figurę, o której marzysz.

Na treningach nie ograniczamy się do udzielania prostych wskazówek, ale aktywnie pracujemy z Tobą nad utrzymaniem prawidłowej postawy, która gwarantuje maksymalną efektywność treningu i wspólnie dopracowujemy technikę. Będziemy bez przerwy czuwali nad tym, żeby trening był jednocześnie skuteczny i w pełni bezpieczny.

Pomożemy Ci, jeśli:

 • chcesz wymodelować swoją sylwetkę;

 • pracujesz nad zbudowaniem masy mięśniowej;

 • marzysz o zrzuceniu zbędnych kilogramów;

 • chcesz rozbudować swoje zdolności fizyczne w kierunku określonej dyscypliny sportowej;

 • przygotowujesz się do zawodów sportowych w jakiejkolwiek dyscyplinie;

 • zależy Ci na poprawie ogólnej wydolności fizycznej;

 • po prostu chcesz czuć się lepiej i mieć świadomość, że robisz coś dobrego dla swojego zdrowia.

Trening zostanie dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości

Na naszych treningach nie będziesz ćwiczył na ślepo: bazując na naszym doświadczeniu i treningach testowych z Tobą, zaproponujemy zestaw ćwiczeń skrojony na miarę – zbadamy, jak Twój organizm reaguje na określone bodźce i zadbamy o rozwój Twoich mocnych stron, nie zapominając jednak o ćwiczeniu również tych, które jeszcze dziś nie są dla Ciebie powodem do dumy.

Jeśli będziesz chciał osiągnąć jeszcze lepszy wynik, przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan żywieniowy i suplementację. Pamiętaj – przychodząc do nas, nie trafisz do trenerów wykształconych na fali popularności tego zawodu. Sportami sylwetkowymi zajmujemy się od kilkudziesięciu lat i znamy się na tym znacznie lepiej niż większość trenerów personalnych, na jakich mogłeś trafić. Nie obiecujemy Ci nigdy niemożliwego – pracujemy nad Twoim ciałem razem z Tobą, dbamy o to, żeby psychika nadążała za mięśniami i żeby efekt, który uzyskasz, nie tylko był zgodny z Twoimi oczekiwaniami, ale także, aby był trwały. Chcemy, żeby trening dawał Ci przyjemność, żebyś rozumiał jego istotę i zasady, a wtedy efekty będą jeszcze lepsze. Nie będziemy tylko stali i patrzyli, jak ćwiczysz – naszą domeną jest aktywne wspieranie w treningu i na tym się znamy!

Jeśli inni chwalą się swoimi dyplomami trenerów personalnych, to zapraszamy Cię do nas – przedstawimy Ci takie kwalifikacje, przy których ten dyplom, choć ważny, wypadnie bardzo blado. Przede wszystkim jednak pamiętaj – nasi podopieczni nie ćwiczą dla szpanu. Nawet jeśli po to zaczynali, to później już ćwiczą, bo lubią!

O trenerze

Trener osobisty Henryk Hryszkiewicz

Jestem wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski, Europy i świata w kulturystyce, trenerem i wychowawcą młodzieży, założycielem oraz prezesem Sopockiego Stowarzyszenia Kulturystyki i Rekreacji. Przygodę ze sportem rozpocząłem 42 lata temu. Pierwsze sportowe sukcesy osiągałem już jako uczeń sportowej szkoły podstawowej nr 35 w Oliwie. Było to na igrzyskach młodzieżowych w tenisie stołowym. Moją kolejną sportową przygodą było karate. Dyscyplina ta połączyła moje wcześniejsze pasje z ciężarami. W latach 1987 – 1989 odbywałem służbę wojskową, jednocześnie prowadząc w jednostce sekcję sportową. W tym okresie udało mi się osiągnąć jeden z większych swoich sukcesów: w zawodach wyciskania na czas w ciągu jednej minuty 17,5 kilogramowego kettler’a na czas, w których wzięło udział ponad 2500 żołnierzy, zdobywając pierwsze miejsce. Z upływem lat, moje zainteresowania szły ku mojemu zamiłowaniu od młodości, czyli kulturystyce. Początkowo skupiłem się na wyciskaniu sztangi leżąc. Ta dyscyplina również okazała się być dla mnie szczęśliwa – zdobyłem w niej liczne laury na zawodach ogólnopolskich oraz mistrzostwach Polski. Jednak prawdziwe sukcesy odniosłem w kulturystyce. To dzięki niej mogłem wyznaczać sobie coraz poważniejsze cele, przekraczać kolejne granice, zdobywać niezdobyte dotąd szczyty. To jest sport, w którym poczułem swoją siłę i możliwości. To również dzięki kulturystyce odkryłem drogę do pomagania wszystkim mniej i bardziej potrzebującym. W 2005 r. założyłem Sopockie Stowarzyszenie Kulturystyki i Rekreacji. Swoją pasję zacząłem zaszczepiać dzieciom i młodzieży, seniorom i osobom pragnącym zachować zdrowie i wysportowaną sylwetkę. W jego ramach staram się na wszelkie sposoby propagować sporty siłowe, szeroko pojmowaną rekreację fizyczną i zdrowy styl życia. W swojej karierze od 1977 do 2012 roku stawałem na podium ponad 100 razy w różnej rangi mistrzostwach i zawodach sportowych.

Moje największe osiągnięcia:

 • 1977-1980 r.- zdobycie medali na Igrzyskach Młodzieży szkolnej w tenisie stołowym.
 • 1980 r. – zdobycie Mistrzostwa Wybrzeża w tenisie stołowym w grze mieszanej.
 • 1997 – 1998 r. – dwa brązowe medale w mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, dodatkowo osiągnięcie rekordu świata – ważąc 60 kg wycisnąłem 130 kg, na zawodach w Sopocie (1995 r.), (1999 r.) 60 kg w koszulce – wycisnąłem 145 kg.
 • 2001-2012 r.- zdobycie 7 medali Mistrzostw Polski, w tym dwa tytuły Mistrza Polski.
 • 2005 r.- uznanie najlepszego kulturysty w Polsce według rankingu gazety „Iron”.
 • 2005 r. – zostałem powołany do Kadry Narodowej, ukończenie kursu instruktora kulturystyki w Ministerstwie
  Edukacji Narodowej i Sportu, podpisane przez p. Jerzego Ciszewskiego. Ukończenie kursu opiekuna oraz kierownika obozu w Gdańskim Caritasie.

W swojej karierze stawałem na podium ponad 100 razy w różnej rangi zawodach i mistrzostwach.

 • 2007 r. – ukończenie seminarium i kursu sędziego kulturystyki i fitness kl. III
 • 2007-2012 r.- trzy medale Mistrzostw Świata i dwa medale Mistrzostw Europy.
 • 2012 r.- ukończenie seminarium i egzaminu sędziego kulturystyki i fitness kl. II
 • 2016 r. – ukończenie seminarium i egzaminu sędziego kulturystyki i fitness kl. I

Metamorfozy

Dieta, suplementy i treningi na siłowni – zawodniczka

Metamorfoza zawodniczka

Dieta i treningi w domu, na podstawie zestawu otrzymanych ćwiczeń – amatorka

Metamorfoza amator